Strona Główna | Forum | Zaloguj

Menu
Strona Główna
Forum
Kontakt
Użytkownicy
Ekipa strony
Grupy
Szukaj
FAQ
Rejestracja
Klan #SoH'
Klanowicze
Regulamin
Mecze
Serwer
Fragmovie
Fragmovie vol. 2
Osiągnięcia
Historia
Zaloguj


Loguj automatycznie


Rejestracja
Zapomniałem hasła
Zapomniałem nazwy użytkownika

Kto jest Online
Buttony

Strona komixu klanu #SoH', rysowanego przez WnUcZa


Batalion - jeden z najlepszych serwisów o Call of DutyHistoria #SoH

Klan powstał na początku września 2004 roku. Założycielami klanu byli Edler i Evans, koledzy ze szkolnej ławki. Na pomysł z założeniem klanu wpadli oni w szkole na lekcji j. francuskiego. Klan przybrał nazwę "Soldiers of Honor".

Pierwszy tag klanowy wyglądał mniej więcej tak:

Pierwszymi członkami klanu byli Tommy oraz Burak, lecz ten drugi nie zagościł u nas na długo.
Kolejnymi graczami w klanie byli: Michalus, kuzyni Papik i Eddy, CZARNA_MAMBA, BadyJesusSuperstar2 i XzBBit.

Klan dobrych znajomych, noszący nazwę 101st., ograniczający swoją grę tylko do serwerów publicznych, w którego składzie byli min. Moody, Malarkey, Foley, Speirs, Spike oraz Wnuczu przestał istnieć na przełomie 2004 / 2005 roku. Około 9 stycznia do klanu SoH dołączył Wnuczu, co zapoczątkowało reakcję łańcuchową, i ludzie z byłego klanu 101st poszli za jego przykładem. Wymyślili oni nowy tag. Szybko przyjął się on w klanie, wyglądał on tak:

Kolejnym graczem w klanie był Dymcio, który po niedługim czasie próbował wraz z Michalusem buntować graczy i namawiać ich do odejścia z klanu. Szeregi klanu wraz z Dymciem opuścili wtedy Eddy oraz Papik i założyli oni swój klan - BTB. Michalus pozostał.

Klan powoli zaczął się organizować, XzBBit załatwił nam nasz własny serwer do gry, którym był znany przez graczy UO rezerwat. Niestety nie był on wtedy w stanie utrzymać 12 graczy na serwerze, co uniemożliwiło nam wtedy rozegranie pierwszego w historii klanu sparingu (przeciwnikiem miał być klan First to Fight). Otrzymaliśmy jeszcze od niego serwer WWW, na którym powstała pierwsza strona SoH.

Pod koniec lutego 2005 roku VCL'em klanu został Wnuczu, po przedyskutowaniu nazwa klanu została poprawiona na "Soldiers of Honour". Dobre życie w klanie popsuł nam XzBBit, który przechodząc do klanu [PW], odebrał nam serwer gry oraz WWW. Ich współpraca skończyła się podobnie. Strona postawiona została na nowo dzięki pomocy przyjaciela Wnucza - Wilka, który nie tylko pomógł ze stroną, ale użyczył nam miejsca na swoim serwerze. Z klanu odszedł Speirs, z braku możliwości gry.

W kwietniu 2005 roku do klanu powrócili Eddy z Papikiem, ale znowu nie ugrzali tutaj zbyt długo miejsca. W maju postanowili stworzyć swój kolejny klan, tym razem było to |AoD|, które i tak skończyło jak ich poprzedni.

W połowie roku klan znów zmienił tag, z początku na taki:
Ciemny kolor tagu utrudniał identyfikacje graczy w czasie sparingów, więc zastępiony został tym:

W klanie pojawili się nowi gracze: Koras, GoldWave, Wilek, Browning oraz Purozaur. Evans z braku czasu zrezygnował z pełnienia funkcji CL, którą przekazał Wnuczowi. Bady został VCL'em klanu.

Pierwszą mapą klanową została mapa mp_pavlov. Kolejną została mp_berlin. Odkryta została ona przez nas podczas treningu z klanem #VooDoo , który chciał z nami ją przetestować. Od początku na mapie grało nam się bardzo dobrze, pokonaliśmy na niej wtedy VooDoo, co należało do rzadkości.

Pod koniec lipca 2005 roku z klanu odejść musiał Bady. Na jego miejsce przyjęliśmy Bada oraz $zoka. We wrześniu nie znajdujący już czasu na gre założyciele klanu: Edler i Evans, oraz gracze Tommy i Koras odeszli z klanu. Pod koniec października pojawił się w naszych szeregach znajomy Browninga z miasta - 5z0k'.

Na początku października tag klanowy został kolejny raz zmieniony, tym razem na stałe. Nowy tag:

30 października 2005 powstała w klanie dywizja CoD2, która spowodowała totalną nieaktywność klanu w CoD:UO, lecz tylko do lutego 2006 roku, wtedy z powrotem zaczęliśmy grać w CoD:UO.

W lutym 2006 roku klan zaistniał w lidze ClanBase, Wnuczu wraz z Wilkiem i 5z0k'iem zaczęli intensywnie grać i wygrywać w ladderze cb.eu 2v2, przez dużą liczbę meczy klan szybko znalazł się w pierwszej piątce. Do klanu dołączył Guarner.

W tym roku wyrzuceni z klanu zostali Bad oraz Michalus, spowodowane to było ciągłymi kłótniami z Wnuczem, a Moody Spike oraz 5z0k' usunięci zostali z powodu długiej nieaktywności. Do klanu doszli min. Crash, Bigl, Rive i Baggio a odszedł Browning i Guarner.

Od kwietnia do sierpnia 2006 graliśmy w trzech sezonach ligi Pifpaf: 3, 4 i 5. W sezonie 3 zajęliśmy drugie miejsce, więcej punktów miał klan [nbk], ale w kolejnych dwóch sezonach (4 i 5) zajęliśmy już pierwsze miejsca.

W maju 2006 roku zapisaliśmy się do Hosted Cup'a w lidze ClanBase o nazwie "Killin' in Style". Dotarliśmy w nim do finału rozegranego 27 sierpnia, w którym ponieśliśmy porażkę grając z klanem Thugz - 7:16.

17 lipca 2006 światło dzienne ujrzała nowa strona klanu, stworzona w całości przez Wilka, z małą pomocą Wnucza przy zawartości strony. Tego samego dnia zadecydowaliśmy o formalnym usunięciu dywizji CoD2. Tylko formalnym, ponieważ od długiego czasu nikt z nas nie grał już w CoD2 żadnych spotkań.

24 sierpnia 2006 wygraliśmy mecz o pierwsze miejsce w drabince cb.eu 2v2 w lidze ClanBase, z klanem Fiction Multigaming - 21:16. Pierwsze miejsce zajęliśmy dopiero 11 września, z powodu konfliktu po meczu.

W sierpniu rozpoczął się Batalion Cup 2006, w którym nasz klan wziął udział. Podczas fazy grupowej wygraliśmy wszystkie mecze. Spore kontrowersje wzbudziła wygrana walkowerem z klanem aofP, z którym byliśmy w konflikcie w czasie meczu półfinałowego. Udało nam się dotrzeć do finału, który wygraliśmy 21:12 . Finał rozegrany został 30 września a naszym ostatnim przeciwnikiem był klan iNFiNEoN.

Niedługo po finale Batalion Cupa klan opuścili Rive oraz Baggio.

Rok 2006 z pewnością był rokiem największego rozwoju naszego klanu, miały w nim miejsce najważniejsze zwycięstwa w historii klanu.

Rok 2007 rozpoczął się dośc pechowo, 22 stycznia przez nieuwagę Wnucza i zapomnieniu o wyzwaniu straciliśmy pierwsze miejsce w ladderze cb.eu 2v2 w lidze ClanBase. Liderami laddera został przez chwilę klan K!LL, który 12 dni później, 3 lutego stracił miejsce w ten sam sposób, ale na naszą korzyść.

W lutym 2007 postawiliśmy sobie za cel atak na kolejny ladder w lidze ClanBase, a mianowicie cb.eu 3v3 . W lutym po raz pierwszy zaatakowaliśmy lidera drabinki, którym wtedy był klan 4BDDEN. Mecz zakończył się remisem i jedyne co zyskaliśmy, to 60 punktów.

Pod koniec lutego z klanu odszedł $zok.

25 kwietnia 2007 rozegraliśmy drugi atak na drabinkę cb.eu 3v3, wtedy pierwsze miejsce zajmował klan eXentric. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 21:15. Staliśmy się w tamtym momencie liderami dwóch najpopularniejszych w CoD:UO drabinek.

W maju klan opuścił Crash.

7 sierpnia 2007 roku rozegraliśmy drugi już mecz o obronę miejsca w ladderze cb.eu 3v3 . Tym razem naszym przeciwnikiem był jeden z lepszych polskich klanów w CoD:UO - PWnage.pl. Mecz został wygrany przez przeciwników wynikiem 19:21, mecz był bardzo zacięty, ostatni frag zadecydował o wszystkim. Pomimo natychmiastowego wpisania wyniku po meczu, skrypt ligowy zaciął się i miejsce straciliśmy dopiero 27 września.

16 października 2007 nasz klan z powrotem zajął pierwsze miejsce w ladderze cb.eu 3v3. Tym razem nie rozegraliśmy meczu z liderami (PWnage.pl) a zostali Oni wyrzuceni na hibernacje za nieaktywność. Byliśmy w drabince przed tym na drugim miejscu, dlatego miejsce przypadło nam.

Stan graczy w klanie na dzień 31 października wygląda następująco: Bigl, Foley, GoldWave, Malarkey, Mamba, Purozaur, Wilek, Wnuczu.

9 Listopada klan rozpoczął grę w Call of Duty 4: Modern Warfare.


Aktualnie historia naszego klanu na tym się kończy... ale jeszcze dużo przed nami! Pisząc nową historie klanu starałem się pisać o osobach, które w klanie były dłużej lub ich obecność była znacząca, jeśli o kimś zapomniałem - przepraszam. Błąd zawsze można naprawić.

Historia #SoH' by wnuCzu. (31.10.2007)


Copyright © 2006 - 2007 by Wilek. Powered by phpBB Group. Protected by BOWI Group