Strona Główna | Forum | Zaloguj

Menu
Strona Główna
Forum
Kontakt
Użytkownicy
Ekipa strony
Grupy
Szukaj
FAQ
Klanowicze
Regulamin
Mecze
Serwer
Fragmovie
Fragmovie vol. 2
Osiągnięcia
Historia
Zaloguj

Loguj automatycznie

Zapomniałem nazwy użytkownika

Kto jest Online
Buttony

Strona komixu klanu #SoH', rysowanego przez WnUcZa

Batalion - jeden z najlepszych serwisów o Call of Duty

Zobacz temat - Fragmovie B!I_oku$ directed by N4zgul

Odpowiedz do tematu    Forum Soldiers of Honour CoD:UO & CoD4:MW Clan -> Ogólnie o Call of Duty : UO
B!I_oku$
*Przyjaciel

Post28 Sty 2006 03:51 Odpowiedz z cytatem

Witam!!

Chcialbym na samym wstepie podziękowac Piotrowi:) ( Nazgul) za stworzenie mojego fragmovie, ten gość powiedział mi kiedys ze zrobi to dla mnie i doczekałem sie!Uśmiech i jestem bardzo ale to bardzo szcześliwy ze mogę miec jakąs pamiatke po grze w COD:Uo nie jest to rezygnacja:) ale pamiatka:) przygladałem sie wszytkim tym mniejszym fragmovie jakie powstawały przez polaków, ale zaden ale to [CENZURA] zaden nie zrobil tego tak pieknie jak Nazgul!Uśmiech zrobil piekny obraz tego filmu:) moze heady moje nie sa prO - ale jak dla mnie wystarcza to co osiagnałem w klanie, dzieki PW ze nauczylo mnie cos graćJęzyk i jeszcze raz dziekuje stówrcy tego fragmovie!Uśmiech

fragmovie zajmuje 174 mb czas jego to 5:19 min:) i jest w stylu zajebiscie nagrane!Uśmiech chodz Nazgul nie gra na codzien i nie jest maniakiem takim jaki ja się stałem...ale wiedział co wyciagnąć!Uśmiech dziekuje:**

link do sciagniecia!

http://www.frag.pl/?s=video&id=11PS: wez piwko!Uśmiech

Moody
*Przyjaciel

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 4

Post12 Lut 2006 22:30 Odpowiedz z cytatem

jakim programem bylo to nagrywane z demek? frapsem?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gold
^Moderator

Pochwał: 1

Post13 Lut 2006 15:13 Odpowiedz z cytatem

Dotychczas najlepsze fragmovie cod polskiego pochodzenia. Ale tylko dotychczas Szeroki uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ev@ns
*Przyjaciel

Post08 Mar 2006 17:59 Odpowiedz z cytatem

Genialny film ! Poprostu mucha niesiada nie ma do czego się przyczepić. Muzyka dobrana do szybkich akcji a już te matrxiowe momenty ( te Harborze wymiatają ) - nie mam słów żeby to opisać jestem ciekaw czym było to nagrywane ( napewno nie Frapsem - bo nie dość, że jest skur***syńsko drogi to jeszcze jakoś ć nagrywanych nim filmów pozostawia wiele do życzenia - brakujące klatki, mocny compressing nawet na najwyższych ustawieniach klatek, dźwięku itp. ) i najbardziej mnie ciekawi czym były klecone ujęcia. Ja pod namową Wilka używam Sony Vegas i nie narzekam. Bardzo dobrze się sprawuje i co ciekawsze ciągle nowe filtry, efekty specjalne można ściągać.
Film jest świetny i pozdrawiam i grającego B!I oku$a - świetne akcje i Nazgula za godne Hollywoodu wstawki . Naprawdę nie mam słów. Sam wiem jak trudno jest skleić film ale to już jest naprawdę wspaniale przygotowane. Pozdro

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rive
*Przyjaciel

Post04 Lip 2006 18:22 Odpowiedz z cytatem

pewnie ze najlepsze Hehe bo polskie Hehe Wykręcony Zły

Strona 1 z 1

Copyright © 2006 - 2007 by Wilek. Powered by phpBB Group. Protected by BOWI Group