Strona Główna | Forum | Zaloguj

Menu
Strona Główna
Forum
Kontakt
Użytkownicy
Ekipa strony
Grupy
Szukaj
FAQ
Klanowicze
Regulamin
Mecze
Serwer
Fragmovie
Fragmovie vol. 2
Osiągnięcia
Historia
Zaloguj

Loguj automatycznie

Zapomniałem nazwy użytkownika

Kto jest Online
Buttony

Strona komixu klanu #SoH', rysowanego przez WnUcZa

Batalion - jeden z najlepszych serwisów o Call of Duty

Zobacz temat - Specjalne pozdro dla klanu SoH

Odpowiedz do tematu    Forum Soldiers of Honour CoD:UO & CoD4:MW Clan -> Ogólnie o Call of Duty : UO
BadyJesus
*Przyjaciel

Post27 Paź 2006 20:05 Odpowiedz z cytatem

Pisze tutaj niektórzy może już wiedzą z jakiego powodu. Otóż zamierzam zakończyć działalność w UO z przyczyn zapewne większości wiadomych, wstyd że taka a nie inna przyczyna mnie do tego zmusza...pfu wstydem jest w ogóle wymawianie tego słowa "zacięcia" pierdolone...
Więc do rzeczy - chciałem Wam podziękować za chwile i czasy i mecze i pcw które razem spędziliśmy dzięki CoD:UO. U Was prowadziłem najintensywniejszą działalność jako gracz, nauczyłem się najwięcej, uśmiałem sie nie raz że spać niemogłem...
Przepraszam Was że gdy wróciłem do UO znowu do Was nie dołączyłem tylko Was olałem i zacząłęm szukać innego klanu...może gdybym z Wami grał nie miałbym tego problemu Oczko
Tak czy siak dziękuje i życzę sukcesów macie predyspozycje do stania się najbardziej skillowym klanem w Europie tak na to trzeba czasu ale czas nie goni Was Uśmiech
trzymajta się

a tak to się zaczeło http://www.cod.mandzur.pl/

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Moody
*Przyjaciel

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 4

Post30 Paź 2006 21:40 Odpowiedz z cytatem

Płacze nigdy nie zapomne chwil spedzonych z toba Bady Smutek zawsze bedziesz moim przyjacielem Smutek ale na forum bedziesz sie udzielal? zobaczysz Bady ze bedzie tak jak ze mna Uśmiech nie pograsz kilka miesiecy i zatesknisz i bedziesz musial wrocic! Bady mam do ciebie sprawe bo wiesz jak ja konczylem grac w uo to wnuczu dal ci cd key ktory ja mialem czy jesli jeszcze go nikomu nie dales moglbys mi go dac ?Szeroki uśmiech bo bardzo chcialbym znow zaczac grac bardziej pro i wrocic do sohu a cd key piracki mnie skresla ;/ plz pomysl o mnie Uśmiech dzieki jeszcze raz za wszystkie chwile z toba nie zapomne ciebie ;] az lezka kreci sie w oku .... do zobaczenia na serwerze bady moj bracie

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gold
^Moderator

Pochwał: 1

Post04 Lis 2006 21:05 Odpowiedz z cytatem

Szybko wrócisz zobaczysz Szeroki uśmiech
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szArek
~User

Post10 Mar 2007 23:18 Odpowiedz z cytatem

Bady ty odhcodzisz tak jak noname sie rozpada Śmiech

Post14 Mar 2007 20:03 Odpowiedz z cytatem

hmm po dluzszych namyslach postanowilem narazie wstrzymac granie w coda do czasu nabycia nowego sprzetu Uśmiech gg

Strona 1 z 1

Copyright © 2006 - 2007 by Wilek. Powered by phpBB Group. Protected by BOWI Group